postheadericon Kvalitní spodní prádlo se vyplatí

Nosit kvalitní spodní prádlo je dnes již samozřejmostí. Dobrý materiál často předchází možným alergiím a skvěle padnoucí střih zase zaručí krásnou siluetu celého vašeho outfitu. A co teprve, kdybyste šla na rande v obnošené nemoderní podprsence. Zlý sen pro každou mladou dámu.

Jak si ale správně vybrat z nepřeberného množství aktuálních nabídek, střihů, materiálů, barev i velikostí?

kalhotky a tangaV první řadě si musíte zvolit takový materiál, který vám i vaší pokožce vyhovuje. Mnoho žen upřednostňuje čistou bavlnu. Velkým a zároveň praktickým hitem jsou bezešvé kalhotky, které se skvěle hodí pod uplé kalhoty, protože se pod nimi neproznačují. Opětovným trendem se stávají také klasická tanga.

Ještě zodpovědněji byste měla postupovat při výběru kvalitní podprsenky. Zde záleží hlavně na správném výběru velikosti. Nechte si poradit a změřte si před vaší koupí objem i obvod pod prsy. Nezapomeňte, že obzvlášť délka obvodu se může časem měnit, podle toho, jestli jste napříkad zhubla nebo naopak trošku připrabrala. Jakmile zjistíte velikost, kterou potřebujete, stačí si jen vybrat barvu, případně zdobení podprsenky a porozhlédnout se po internetu po té nejvýhodnější nabídce. Specializovaný e-shop se spodním prádlem leckdy totiž nabízí mnohem širší a zárověň lacinější sortiment výrobků.

Comments are closed.